WNCG Akademia WiFi

Wielu ludzi współcześnie nie wyobraża już sobie normalnego funkcjonowania bez internetu. Jest on niemalże w każdym domu Oprócz tego prawie każdy z nas ma go też w swoich smartfonach.
W domach pracuje on zazwyczaj na bazie bezprzewodowej sieci WiFi. Tak samo jak w wielu małych firmach oraz olbrzymich korporacjach. Wiele z nich swoje usługi oferuje tylko za pośrednictwem internetu. Ich działania oparte są wyłącznie na jego prawidłowej pracy. Dlatego bez dostępu do szybkiego internetu od razu mogłyby zamknąć swoją działalność. W dużych zakładach wymiana informacji między poszczególnymi działami odbywa się już za pośrednictwem internetu. Tak ważne jest dlatego jego poprawne działanie.
Na szczęście profesjonalna, bezprzewodowa sieć WiFi jest w stanie zapewniać szybką, a zarazem bezpieczną łączność z internetem setkom, a nawet tysiącom ludzi. Profesjonalna sieć może być naprawdę bardzo wydajna.
Ważne jednak, aby wprowadzając do zakładu sieć WiFi wybrać odpowiednią do tego firmę, która zrobi to zawodowo na każdym etapie wdrożenia. Z pewnością idealnie zrobi to WNCG Akademia WiFi, mająca siedzibę w Warszawie. Ma bowiem ogromne doświadczenie w tej branży. Z pewnością poświadczą o tym dziesiątki zadowolonych klientów z przeróżnych gałęzi przemysłu.
Zasadniczym elementem podczas wdrożenia całego systemu sieci bezprzewodowej WLAN w dużej firmie jest przede wszystkim przygotowanie właściwego projektu. To właśnie na jego etapie musi zostać uwzględnione i zagwarantowane: niezawodność, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność kompletnego systemu. 
WNCG Akademia WiFi ma w dodatku nie tylko wspomniane wcześniej doświadczenie, ale również należyte ku temu umiejętności. Każdy może bowiem skorzystać z ogromnej gamy dedykowanych usług. Dzięki nim możesz mieć w swojej firmie bardzo wydajną, a przede wszystkim niezawodną sieć WiFi. WNCG Akademia WiFi z pewnością zdaje sobie sprawę na czym polega efektywne wprowadzenie technologii oraz infrastruktury WLAN, jak również dedykowanych do tego urządzeń. Jako nieliczni w tej branży potrafią zebrać te wszystkie niezbędne elementy i kompleksowo je wdrożyć.
Poza tym w swoich zabiegach opierają się o standardy takich firm jak: Extreme Networks, Cisco Meraki, Aruba, Aerohive oraz Juniper. Do każdego nowego projektu podchodzą co najważniejsze indywidualnie. Traktują go tym samym z pełną rzetelnością oraz zaangażowaniem. W odróżnieniu od innych firm z branży w ramach usług powdrożeniowych zapewniają nie tylko serwis i utrzymanie ciągłości pracy sieci, ale także szkolenia techniczne jeśli zajdzie oczywiście taka konieczność.
Poza tym jako nieliczni posiadają w swojej ofercie audyt i optymalizację sieci WLAN. W jego skład wchodzi analiza oraz badanie zasięgu sieci WiFi. Działania te prowadzone są przeważnie w celu oceny jej bezpieczeństwa, jak również sprawdzenia wydajności sieci WiFi. Pomagają na przykład skontrolować jak wzajemnie wpływają na siebie urządzenia systemu komunikacji bezprzewodowej z tymi w organizacjach sąsiednich. Mają również wielu klientów zagranicznych.