Program do fakturowania i obsługi magazynu LoMag

Prowadząc własną firmę podejmujemy nieustannie działania, aby zarządzać nią jak najefektywniej, oszczędzając nie tylko pieniądze ale i czas, jednocześnie maksymalizując zyski. Dużą część czasu, który moglibyśmy przeznaczyć na działania inwestycyjne i prorozwojowe tracimy na tak zwaną „robotę papierkową”, będącą niestety integralną częścią prowadzenia własnej działalności. Wysoki procent obecnie funkcjonujących właścicieli firm tworzy dokumentację wypisując ręcznie faktury, rachunki, WZ i inne dokumenty.

Ciągłe przepisywanie danych kontrahentów, czy wpisywanie nazw produktów na kilkuset fakturach miesięcznie zajmuje sporą ilość czasu. Są jednak sposoby, aby tę pracę usprawnić i sprawić, aby była o wiele szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza. Jednym z takich sposobów jest wyposażenie własnego przedsiębiorstwa w program do faktur LoMag. To nieprawdopodobnie wydajny niezawodny i wielopłaszczyznowy program. Działa sprawnie i bezproblemowo, a oszczędzając czas zapewnia firmie przewagę nad konkurencją. Jest to oprogramowanie intuicyjne i niebywale proste w obsłudze. Oferuje całościową obsługę sprzedaży z systemem zarządzania fakturami, paragonami oraz rozliczeniami płatności. Zasadniczym zadaniem programu jest zmodernizowanie komunikacji w firmie i poprawa jakości obsługi klientów. Gwarantuje ono ciągłą pracę w sieci lokalnej i umożliwia pracę przez Internet, a wszystko to dzięki temu, że jest oparty na profesjonalnej bazie Microsoft SQL Server. Program obsługuje również czytniki kodów kreskowych, urządzenia fiskalne i kolektory danych, co pozwala zaoszczędzić czas i wyeliminować czynnik błędu ludzkiego. Aby móc w sposób ciągły monitorować i zarządzać za pomocą telefonu komórkowego, program do fakturowania i magazynowania posiada, zintegrowaną z bazą LoMag, aplikację na system Android. Moduł do obsługi magazynu umożliwia automatyczne tworzenie dokumentów magazynowych, prowadzenie gospodarki magazynowej zarówno w ujęciu wartościowym jak również ilościowym, a także projektowanie etykiet logistycznych i kompleksową obsługę kodów kreskowych. Program do wystawiania faktur LoMag posiada moduł upraszczający współpracę z klientami. Gwarantuje pełną obsługę zamówień odebranych od odbiorców oraz kierowanych do dostawców wraz z możliwością tworzenia ofert. Program do faktur z magazynem daje również możliwość wykonania analizy zapotrzebowania w oparciu o zamówienia, automatyczne tworzenie dokumentacji magazynowej oraz planowanie dostaw. Aby ułatwić fakturowanie program posiada gotowe szablony faktur w języku angielskim i rosyjskim. Ponadto obsługuje wszystkie waluty, a także pobiera automatycznie ich kursy z NBP. System pozwala na tworzenie faktury proforma, a po uiszczeniu przez klienta wpłaty, za pomocą jednego kliknięcia można ją zmienić w fakturę ostateczną, dodatkowo tworząc dokument wydania z magazynu. LoMag to naprawdę bardzo prosty program do fakturowania, pozwalający jego użytkownikowi zarządzać wszelkimi rodzajami faktur. Nie tylko bezpośrednio definiuje stawki VAT, ale umożliwia rozliczenie podatku VAT w innej walucie niż wybrana na fakturze sprzedaży.

Wystawienie faktury to nie zawsze ostateczne zakończenie transakcji. Nierzadko zdarza się, że dane transakcji wymagają poprawy lub klient decyduje się na zwrotu towaru. Program do wystawiania faktur ułatwi wprowadzenie poprawek i skorygowanie wszelkich nieprawidłowości. Ponadto automatycznie wygeneruje korektę WZ, aby stan magazynu był zgodny. Program do fv LoMag automatyczne pobiera aktualne dane kontrahenta z Głównego Urzędu Statystycznego w oparciu o NIP, umożliwia zdefiniowanie własnych pól opisujących klientów, towary i faktury VAT. Oprogramowanie posiada wizualny edytor szablonów do projektowania wszystkich rodzajów dokumentów w każdym języku, tworzący faktury z LOGO, zdjęciami i kodami kreskowymi, dający możliwość importu danych z Excela i plików tekstowych. Kompletna integracja z innymi modułami LoMag pozwala na stałe kontrolowanie relacji między dokumentami, a także konfigurowanie raportów według własnych filtrów i eksport danych z tabel do Excela. Ten program do pisania faktura jest niezastąpiony z uwagi na znaczną ilość zalet. Prócz tych opisanych wyżej należą do nich: możliwość importu istniejących danych (towary, stany, kontrahenci, ..) z plików CSV, XLS, TXT, XLSX oraz konfigurowalne wydruki etykiet z kodami kreskowymi dla towarów: EAN, CODE 128, QR Code. Bardzo ważna z punktu widzenia obsługi programu jest jego intuicyjność w tworzeniu indywidualnych wydruków dla wszystkich dokumentów oraz możliwość wykorzystania danych zapisanych w pamięci komputera. LoMag obsługuje także format PDF, automatycznie wysyła dokumenty na pocztę internetową klienta, a także daje możliwość kontrolowania płatności na podstawie dokumentów kasowych. Program daje możliwość konfiguracji alarmów dla wybranych danych, jak również na dostosowanie wyglądu raportów i innych dokumentów do własnych potrzeb. Oprogramowanie LoMag daje użytkownikowi nieograniczone możliwości, co usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów. Zapewni firmie wydajność i pozwoli na zarządzanie dokumentacją za pomocą telefonu komórkowego. Warto zakupić go i wyprzedzić konkurencję.