Płatność kartą – wygoda dla klienta i sprzedawcy!

Czy słyszeliście już o sklepie internetowym PROMES? Jest to firma, która specjalizuje się w sprzedaży tradycyjnych i zaawansowanych kas fiskalnych, terminali płatniczych zarówno stacjonarnych jak i przenośnych oraz drukarek fiskalnych. Tego typu produkty posiada już w praktyce każdy przedsiębiorca prowadzący własną działalność gospodarczą. W zależności od wielkości mogą to być jedynie sprzęty bardziej lub mniej zaawansowane. Do jednych zmusza nas Fiskus, drugie montujemy w celu ułatwienia płatności naszym klientom. Terminal płatniczy znajduje się już w końcu praktycznie w każdym punkcie sprzedażowym.

Firma PROMES oprócz tego typu rozwiązań posiada również w sprzedaży produkty dedykowane specjalnym branżom sprzedażowym. Mowa tutaj na przykład o wagach magazynowych, skanerach do kodów kreskowych, krajalnicach czy pakowarkach próżniowych. Dzięki temu z ich usług korzysta coraz większa liczba klientów. W swojej ofercie posiadają także ekrany dotykowe POS, sprzęt komputerowy oraz niezbędne oprogramowanie. Pozwala to potencjalnym klientom na wyposażenie przedsiębiorstwa we wszystkie niezbędne na sklepie produkty.

Coraz bardziej popularna i coraz częściej stosowana przez firmy kasa fiskalna online czy drukarka fiskalna online również znajduje się w ofercie firmy PROMES. Sprzęt ten pozwala systematycznie przesyłać zgromadzone dane do Centralnego Repozytorium Kas, podlegającemu Ministerstwu Finansów.

Niezależnie czy wyszukasz w internecie „kasy fiskalne bielsko”, „kasy fiskalne wodzisław śląski”, „drukarki fiskalne bielsko” czy „płatność kartą bielsko”… i tak w konsekwencji trafisz właśnie do nich. W sklepie tym zaopatrują się bowiem klienci już z całej Polski. Poza tym w ich ofercie znajduje się wiele atrakcyjnych usług, które czasami są niezbędne przed wprowadzeniem urządzenia na sklep. Mowa na przykład o kalibracji wag, prawidłowej instalacji sprzętu czy odpowiednich szkoleniach do jego obsługi. W razie potrzeby możemy również wypożyczyć tam niezbędny sprzęt, który nie jest nam akurat potrzebny na stałe.

Dzięki firmie PROMES w jednym miejscu możemy zaopatrzyć nasze przedsiębiorstwo we wszystkie niezbędne do pracy urządzenia.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę https://kasyserwis.pl/