Kupuj bezpośrednio w Chinach!

Świat nieustannie idzie do przodu. Robienie zakupów on-line to już teraz można powiedzieć, że codzienność. Z najnowszych badań wynika, że obecnie aż 57 procent Polaków wybiera zakupy przez internet. Znajomość języków, wzrost technologiczny, a przede wszystkim coraz lepsze możliwości komunikacyjne sprawiły, że ludzie nie kupują już tylko w Polsce. I nie mówimy tu o zakupach wyłącznie w Europie. Otwierają się bowiem już na cały świat. Coraz częściej nie boimy się nawet sprowadzać towarów z innych kontynentów.

Zresztą pewnie nie zdziwi nikogo fakt, że w obecnych czasach największym krajem produkcyjnym, który rozprowadza przeróżne towary na cały świat okazują się Chiny. To stamtąd właśnie firmy importujące sprowadzają produkty do swoich krajów, niejednokrotnie zarabiając na tym bardzo duże pieniądze. Przy dużych ilościach towar przypływa zazwyczaj statkiem lub przyjeżdża koleją, co powoduje, że koszty transportu na 1 sztukę towaru nie wychodzą zbyt duże. Jednak przedsiębiorstwa te ponoszą ponadto jeszcze inne wydatki, takie jak na przykład koszty wynajmu pomieszczenia czy wysyłki paczek do klienta końcowego. Dochodzi również marża sprzedawcy. Wszystkie te czynniki powodują, że ostateczna cena jest dużo wyższa.

W konsekwencji tego indywidualni klienci przestali rozglądać się za dystrybutorami i zaczęli szukać źródeł dzięki którym mogą samodzielnie zamawiać towar w Chinach. Mimo, iż czas oczekiwania na towar może być dużo dłuższy okazuje się, że wolą poczekać i zapłacić dużo mniej. Tym bardziej, że zakupy do określonej sumy są traktowane jako prezent i wielokrotnie nie musimy nawet odprowadzać od nich podatku VAT.

Jeśli również nie boisz się zamawiać w Chinach, ale nie wiesz jak tego dokonać koniecznie przeczytaj artykuł „zakupy w Chinach – poradnik”. Znajdziesz tam najlepsze na świecie, a zarazem najbezpieczniejsze platformy sprzedaży. Dowiesz się w jakich terminach najlepiej zamawiać, aby skorzystać z najlepszych akcji promocyjnych. W dodatku kupisz tam już niemal wszystko, od wyposażenia domu czy kosmetyków po akcesoria sportowe czy elektronikę.