Które z polskich biur podróży jest najlepsze?

Najlepsze polskie biura podróży

Większość Polaków tegoroczne wakacje będzie spędzać w ojczystym kraju. Dzieje się tak, ponieważ ludzie przekonani są, że tak będzie taniej i lepiej dla ich rodziny. Wiele z nich ma racje, ponieważ wybierając się na wakacje z dwójką dzieci, o wiele prościej będzie poruszać się po okolicznych miastach. Rodzice sami organizują swoim pociechom atrakcje, zabierając je do parków rozrywki, parku dinozaurów czy podobnych miejsc. Jedynym minusem jaki można napotkać to brak słonecznej pogody. Niestety jednak niewiele osób wie, że wybierając się na rodzinne wakacje, które oferowane są przez biura podróży wychodzą w bardzo korzystnej cenie. Biura zazwyczaj przewidują zniżki dla dzieci do określonego wieku. Promocje sięgają nawet pięćdziesięciu procent. Jeżeli zdecydujecie się na zagraniczne wakacje, macie większą pewność, że traficie z pogodą. Woda w morzu czy oceanie będzie ciepła a plaże czyste i zadbane. Dzieci wokół hotelu będą mogły korzystać z wielu przewidzianych dla nich atrakcji. Jednak odpowiedzmy sobie na pytanie. Które polskie biuro podróży jest najlepsze? Poznacie nasze propozycje.

Itaka

Jest to największe i najczęściej wybierane przez turystów polskie biuro podróży. Jego główna siedziba znajduje się w Opolu. Biuro to zostało założone w 1989 roku. Biuro to specjalizuje się w organizowaniu wycieczek i wczasów do ponad stu krajów na całym świecie. Itaka należy do Polskiej Izby Turystyki.Regularnie wygrywa w rankingach dotyczących najlepszego biura podróży. Firma ta oferuje wiele wycieczek i wczasów. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wybierając usługi tego biura podróży możesz udać się między innymi do Grecji, Hiszpanii, czy Egiptu. Itaka oferuje także wczasy Last Minute, czyli wczasy, których wylot może być nawet za kilka dni.

Rainbow Tours

Firma ta istnieje na rynku już od 1990 roku. Główna siedziba znajduje się w Łodzi. Spółka ta należy do największych organizatorów wakacji i wycieczek w Polsce. Zajmuje się sprzedażą miejsc na imprezy turystyczne, które sama tworzy, sprzedażą miejsc na imprezy turystyczne od innych organizatorów, miejsc lotniczych oraz autokarowych. Wybierając jedną z ofert tego biura podróży, będziesz mógł zwiedzać najciekawsze zakątki świata jak i Europy. Rainbow, podobnie jak Itaka oferuje także sprzedaż wycieczek i wczasów Last Minute.

Wakacje.pl

Jest to pierwszy portal turystyczny. Dynamicznie rozwijają się salony stacjonarne w całym kraju. Od 1999 roku, serwis ten działa samodzielnie. Wśród ofert tego biura podróży znajdziecie między innymi propozycje wycieczek objazdowych, egzotycznych wczasów, wyjazdów na narty, a także wasze dzieci będą mogły brać udział w licznych koloniach i obozach. Firma, w której pracownicy stawiają na zadowolenie klienta. Pracownicy udzielą Państwu wszystkich potrzebnych informacji.