SIGERN – produkcja seryjna metodą wtrysku

Szukasz specjalistów w dziedzinie:

– modelowania wizualnego i technologicznego 3D ?

– wytwarzania pełno funkcjonalnych prototypów?

– budowania i projektowania form wtryskowych?

Szukasz firmy, która w bardzo profesjonalny sposób zajmuje się:

– produkcją seryjną elementów z tworzyw sztucznych, bądź stopów aluminium metodą wtrysku?

– produkcją oprzyrządowania do maszyn pakujących w technologii MAP?

Firma SIGERN – to odpowiedź.

Ponad to wszystko wszystko, firma zajmuje się również wykonywaniem części serwisowych do maszyn i urządzeń w technologii toczenia i frezowania a dodatkowo, opracowuje i realizuje linię produkcyjną z rozwiązaniami trudno dostępnymi na rynku (według koncepcyjnych założeń każdego klienta). Indywidualne podejście do każdego projektu stanowi tu kluczową rolę!

Czym jest produkcja seryjna?

Produkcja seryjna jak sama nazwa wskazuje to tworzenie identycznych elementów w ogromnych ilościach. Firma Sigern zajmuje się tego typu zleceniami wykorzystując metodę formowania wtryskowego. Ten sposób polega na wtryskiwaniu uplastycznionego tworzywa do formy, w której zmienia ono swój stan skupienia. Wykorzystanie takich rozwiązań pozwala na odtwarzalność partii i serii wyrobów w całym procesie produkcji.

Firma Sigern od lat zajmuje się wytwarzaniem wysokiej jakości produktów dla firm w całej Polsce, nie działają tylko i wyłącznie w jednej branży, dlatego też trafiają do wielu odbiorców – potencjalnych klientów. Produkty, które wyprodukuje firma znajdują zastosowanie zarówno w branży ogrodzeniowej jak i stalowej, budowlanej, medycznej, spożywczej, w branży elektroniki itp.

Specjaliści zatrudniani w firmie są bardzo kreatywni, elastyczni i pełni profesjonalizmu – do każdego projektu podchodzą w sposób bardzo indywidualny.

W produkcji, firma najczęściej wykorzystuje takie materiały jak: polistyren, polipropylen, polietylen wysokiej gęstości, polietylen niskiej gęstości, poliamid, poliwęglan, poliacetal i wiele innych – możesz mieć pewność, że Twój pomysł i projekt zostaną tu zrealizowane!