Producent parasoli, namiotów i leżaków Schirmmacher – nowa firma w branży reklamowej

Schirmmacher to producent parasoli przeciwdeszczowych z Austrii, który od całkiem niedawna pojawił się na polskim rynku. Zaopatruje on nie tylko sieci i sklepy, ale i z uwagi na to, że wyspecjalizował się w produkcji małych i dużych parasoli z nadrukiem reklamowym, a także i namiotów i leżaków, również i działy marketingu.

Producent parasoli Schirmmacher – 70 lat doświadczenia

Pierwszy warsztat zajmujący się produkcją parasoli Schirmmacher powstał już w latach 50 w Austrii i założony został przez pradziadka obecnego właściciela, którym jest Christian Ströhle. Z czasem firma zaczęła się rozrastać produkcyjnie, nadal jednak nie straciła nic ze swojego rodzinnego charakteru. Dzięki temu, w przeciwieństwie do wielu innych producentów parasoli tej wielkości, nadal ogromną wagę przykłada do wysokiej jakości, krótkich czasów realizacji i życzliwej, elastycznej obsługi klienta.

Co ważne, producent parasoli Schirmmacher znalazł też dobrą dla siebie niszę, która pozwoliła mu stać się jednym z liderów rynku austriackiego i niemieckiego: produkcję parasoli z nadrukiem reklamowym. Przez ostatnich kilka lat firma sporo zainwestowała w to, aby nie tylko produkować u siebie parasole przeciwdeszczowe, ale i żeby od razu drukować na nich reklamy bezpośrednio w swojej siedzibie, a klientów obsługiwać głównie przez Internet poprzez sklep internetowy. Niedawno utworzyła też swój polski oddział w Poznaniu i posiada polską stronę internetową https://schirmmacher.pl/. Efekt? 30% wzrostu w samym tylko 2020 roku.

Z jednej strony produkcja dla b2b, z drugiej strony parasole z nadrukiem reklamowym

Wchodząc na stronę sklepu producenta parasoli Schirmmacher widzimy przede wszystkim ponad 330 modeli parasoli w niebagatelnej ilości 2000 wariantów. Są tam im parasole, które bezpośrednio szyje firma, jak i nienagannej jakości parasole FARE oraz innych partnerów z UE i Azji. Są tam parasole kieszonkowe, nowoczesne długie, parasole XL, eko-parasole, parasole dla dzieci, a nawet parasole przezroczyste. Wszystkie produkty łączy jednak jedno: są solidnej jakości. Firma na wszystkie parasole daje 2 lata gwarancji.

producent parasoli

Wszystkie produkty można zamawiać nawet w małych ilościach od 48 sztuk – albo bez nadruku reklamowego albo od razu z. Co ważne, wiele z parasoli Schirmmacher pozwala nie tylko na nadruk samego logotypu firmy, ale i całopowierzchniowy nadruk reklamowy na zewnątrz i od środka. Znacznie rozszerza to możliwości reklamy.

Pozostałe produkty Schirmmacher: parasole reklamowe duże, leżaki oraz namioty reklamowe

Poza parasolami przeciwdeszczowymi, Schirmmacher postanowił rozbudować jeszcze swoją ofertę – od jakiego czasu oferuje również parasole reklamowe duże (czyli ogrodowe do ogródków piwnych, kawiarnianych i restauracyjnych), leżaki reklamowe oraz rozkładane namioty z nadrukiem reklamowym. Rozbudowa tego segmentu sprawia, że działy marketingowe odpowiadające za reklamę mogą od razu złożyć zamówienie na te niszowe produkty od razu w jednym miejscu.