Pożyczki pod zastaw Jarocin

Kiedy potrzebujemy bardzo szybko zastrzyku dodatkowej gotówki zazwyczaj pierwsze swoje kroki kierujemy do banku. Okazuje się niestety, że nawet przy kwocie około 1000 zł musimy powypełniać szereg formalności i jeszcze donieść stosowne dokumenty dotyczące naszych zarobków. W dodatku nie mając stałego źródła dochodu często bank odmawia nam udzielenia kredytu.
W konsekwencji tego coraz więcej ludzi nie udaje się już do banków, a swoje pierwsze kroki kieruje przykładowo do… lombardu. Bez zbędnych formalności możemy otrzymać tam chociażby kwotę 200 zł, pozostawiając zazwyczaj ruchomą rzecz w zastaw na uzgodniony czas oraz procent. Jest to dla lombardu satysfakcjonujące zabezpieczenie.
Poza tym nikt nie zadaje żadnych zbędnych pytań. Nikogo nie interesuje czy mamy nieustanny dopływ gotówki czy nie. Jeśli w określonym czasie nie oddamy pożyczonej przez nas sumy pieniędzy, rzecz którą oddaliśmy pod zastaw przejdzie zwyczajnie na własność lombardu.
Wielu ludzi nie udaje się do lombardu, gdyż nie zdaje sobie sprawy jakie rzeczy można tam pozostawić. Okazuje się, że tak naprawdę możemy tam zanieść naprawdę ogromny asortyment produktów. Najczęściej są to jednak tablety, telefony, komputery, zegarki markowe czy cenna biżuteria. Dużo rzadziej jest to sprzęt RTV czy nawet AGD. Jednak takie przypadki również się zdarzają. Niezależnie jednak od tego co chcemy zanieść do lombardu najważniejsze, aby rzecz ta miała oczywiście pewną wartość. Jeśli pracownik uzna, że nie jest ona dla lombardu wartościowa nie otrzymamy za nią żadnej gotówki.
Zazwyczaj w lombardzie pracuje też i rzeczoznawca, który wnikliwie sprawdza przyniesiony przez nas przedmiot. Ustala tym samym kwotę udzielonej pożyczki, aby nie przekroczyła ona wartości przyniesionej przez nas pod zastaw rzeczy.
Każdy lombard rządzi się jednak innymi prawami. W konsekwencji tego w różnych punktach możemy dostać kredyt na innych zasadach oraz określony przedmiot może zostać wyceniony również na inną kwotę.
Ze spraw formalnych wystarczy jedynie dowód osobisty czy prawo jazdy w celu podpisania umowy pożyczki. Ważne jednak, aby dokument tożsamości był ze zdjęciem. Dla osób, które w szybkim czasie potrzebują zastrzyku dodatkowej gotówki jest to najlepsze wyjście. Pamiętajmy jednak o tym, że jeśli nie spłacimy pożyczki w terminie lub nie przedłużymy okresu spłaty nasz przedmiot przepadnie. Jeśli dotyczy to telefonu czy telewizora nie jest to tak straszne, gorzej gdy przedmiot ma też wartość sentymentalną, jak na przykład rodzinna biżuteria.
Jeśli więc wyskoczył Wam nieoczekiwany wydatek i szybko potrzebujecie dodatkowej gotówki, bardzo atrakcyjną ofertę otrzymacie w miejscu lombard Jarocin. Nie wiecie gdzie dokładnie się on mieści? Wystarczy, że wpiszecie w internecie frazy: „skup złota Jarocin”, „skup telefonów Jarocin”czy „pożyczki pod zastaw Jarocin”, a z pewnością traficie w odpowiednie miejsce.