Pożyczki internetowe – szybka forma kredytu

Najchętniej podejmowanymi świadczeniami finansowymi w obecnych czasach, zarówno w bankach jak i w parabankach są kredyty gotówkowe. Głównie są brane z powodu niewystarczających środków pieniężnych, gdy pojawiają się na przykład nieoczekiwane wydatki.
Czasami jednak do sięgania po nie zachęcają nas inne rzeczy. Mowa mianowicie o interesującym oprocentowaniu, wydłużonym okresie spłaty czy często pojawiających się ostatnio dodatkowych bonusach wynikających z wzięcia kredytu. Pozwalają nam one na przykład na nieplanowany wcześniej wakacyjny wyjazd, mimo że nie mieliśmy jeszcze uskładanych na ten cel pieniędzy. Jeśli nie posiadamy stałego źródła utrzymania, a co za tym idzie nie mamy stabilnej sytuacji finansowej, żaden bank nie da nam pożyczki gotówkowej.

Pożyczkę w banku mogą otrzymać bowiem wyłącznie wybrane osoby. Nie dość, że muszą mieć do tego określoną zdolność kredytową, to zwykle powinni mieć też założony rachunek w banku, w którym chcą dostać pożyczkę. W związku z tym często zakładają go na potrzeby chwili. Zazwyczaj kończy się to tym, że nawet po spłacie kredytu pozostaje nam w banku rachunek, za który bank i tak pobiera comiesięczne opłaty.
W takiej sytuacji ludzie częściej korzystają z pomocy firmy pozabankowej oferującej pożyczki internetowe. Dzięki niej w krótkim czasie otrzymamy zastrzyk gotówki na swoje nieprzewidziane wydatki, wyjazd wakacyjny lub nowy samochód.
Z wielu prowadzonych przez różne firmy statystyk okazuje się, że wiele osób decyduje się na wzięcie kredytu gotówkowego właśnie z firmy pozabankowej, mimo, że posiada stałe zatrudnienie. Wynika to głównie ze zmniejszonej liczby formalności, których nie jesteśmy w stanie obejść gdy bierzemy pożyczkę w banku.
Naprawdę szybkie i proste jest wzięcie kredytu on-line. Musimy na początku wpisać kwotę jaką potrzebujemy oraz zaznaczyć satysfakcjonujący nas okres spłaty. W kolejnym kroku musimy jedynie przejść szybką procedurę weryfikacyjną.
Jeśli dodatkowo posiadamy konto bankowe w tym samym banku co firma od której pożyczamy pieniądze, to jeszcze lepiej. Nie będziemy musieli bowiem zbyt długo czekać na przelew, a pieniądze zaraz po weryfikacji naszych danych otrzymamy na konto.
Oprócz tego nie musimy iść tam osobiście, tak jak w przypadku banku, w którym chcielibyśmy wziąć kredyt. W firmie pozabankowej wszelkie formalności możemy bowiem dopełnić przez internet. Tym bardzie, że kuszą nas one naprawdę niewielkimi kosztami przy bardzo niskiej ilości formalności.
Jeśli też potrzebujesz szybkiego kredytu na nieprzewidziane wydatki, nie musisz iść od razu do najbliższego banku. W Polsce działa bowiem obecnie ponad sześćdziesiąt firm, które na co dzień zajmują się udzielaniem pożyczek gotówkowych.
Są to nie tylko stare firmy, będące na rynku już wiele długich lat, ale także nowe przedsiębiorstwa, które dopiero niedawno wkroczyły na nasz rynek. Dzięki nim bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności, do tego w klika minut możesz otrzymać kredyt gotówkowy.