Najlepszy Ośrodek Doskonalenia Kierowców w Bytomiu

Tuż po osiemnastce każdy młody człowiek nie może się doczekać, aby wreszcie pójść na prawo jazdy, zdać egzamin i prowadzić samodzielnie auto, bez ingerencji osób trzecich. Być może rodzice zrobią mu w dodatku prezent i kupią upragnione cztery kółka.
Na samym początku należy jednak zacząć od wyszukania odpowiedniej szkoły nauki jazdy. Wybór ten nie jest jednak prosty. W tej chwili mamy bowiem na rynku mnóstwo Ośrodków Szkolenia Kierowców, które w dodatku robią ogromną walkę cenową. Egzamin na prawo jazdy nie jest jednak przyjemnością i każdy podopieczny szkoły nauki jazdy nie chciałby podchodzić do niego kilka razy. Zdawalność w danej szkole w jakimś stopniu łączy się przeważnie z wysoką jakością przekazywanej wiedzy, jednak nie tylko na to musimy zwracać uwagę. Oczywiście nie możemy oszczędzać na bezpieczeństwie naszych bliskich i wybierać najtańszej szkoły.

Istnieją także szkoły nauki jazdy, które nie przywiązują dużej wagi do prawidłowego wywiązywania się ze swoich obowiązków. Niektórzy instruktorzy często dla własnej wygody nie prowadzą nawet zawartej w umowie liczby godzin zajęć teoretycznych, a starają się jedynie jak najszybciej je skończyć. Lekcje na mieście zamiast godziny zegarowej trwają godzinę lekcyjną. Zdarza się także, że nie jadą w ogóle z kursantami po za miasto, co skutkuje tym, że boją się oni później jechać szybciej niż 60km/h, nie wspomnę już o wyprzedaniu po za obszarem zabudowanym.

Ze statystyk policyjnych wynika niestety, że to właśnie młodociani kierowcy powodują 25 procent wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Wynika to zazwyczaj z brawury i niedostosowania prędkości do warunków atmosferycznych oraz sytuacji na drodze.

Obserwując zdawalność w poszczególnych szkołach nauki jazdy za pierwszym razem egzamin zdaje jedynie 30 procent kursantów, co oznacza, że 70 procent podchodzi jeszcze przynajmniej raz. Są również i tacy, którzy próbują swoich sił kilka, a nawet i kilkanaście razy, przechodząc jeszcze większy stres i ponosząc przy tym niemałe koszty. Warto dlatego wybrać profesjonalną i pewną szkołę, aby szybko zdać egzamin i cieszyć się upragnionym prawem jazdy.

W tej chwili funkcjonuje już w Polsce około 6600 szkół nauki jazdy. Czym w takim razie powinniśmy kierować się szukając profesjonalnej szkoły? Przede wszystkim większość ludzi patrzy na zdawalność, ceny oraz wolne terminy, zapominają jednak, że najważniejszy jest realny poziom wykształcenia i przygotowanie kursantów do samodzielnej jazdy.

Jeśli szukacie takiej właśnie szkoły, to Expert – Szkoła Nauki Jazdy Bytom jest z pewnością dla Was. Posiada profesjonalną kadrę, która w prosty i przyjazny sposób potrafi wytłumaczyć wszelkie zagadnienia związane z przepisami ruchu drogowego. Dzięki niej z pewną i ugruntowaną wiedzą, bez większego stresu podejdziecie do egzaminu na prawo jazdy. Nauka Jazdy Bytom gwarantuje, że kursant po zdanym już egzaminie pewnie i bezpiecznie samodzielnie wyjedzie na drogę.
Wystarczy, że wpiszecie w internecie frazy „Szkoła Jazdy Bytom”, „Prawo Jazdy Bytom”, a na pewno ją znajdziecie i będziecie zadowolenia z jej usług.