Jak wykonuje się doczepianie włosów?

W jaki sposób osiągnąć w krótkim czasie bardzo długie i gęste włosy? Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna: Poprzez doczepianie włosów. Nie każdy jednak wie, na co należy zwrócić uwagę, kiedy wybieramy profesjonalistę do wykonania takiego zabiegu. Nie zawsze też jesteśmy dokładnie zorientowani, jeśli chodzi o metody doczepiania włosów. W naszym poniższym artykule, dokładnie przybliżymy państwu kwestie związane z tym, w jaki sposób zabieg ten jest przeprowadzany. Zwrócimy też uwagę na to, które z metod uznawane są obecnie za najskuteczniejsze i najbardziej efektowne.

Czy doczepianie włosów jest zabiegiem bolesnym?

Jednym z wielu pytań, które zadawane jest przy okazji omawiania zabiegu doczepiania włosów i jest to, czy zabieg ten jest bolesny. Nic bardziej mylnego. Nawet doczepianie włosów za pomocą ringów, nie jest bolesne. Jedynie na samym początku – tuż po wykonaniu zabiegu – klientka może odczuwać lekki dyskomfort, związany z mocowaniem ringów. Na co dzień jednak w żaden sposób nie jest to uciążliwe, a samo przeprowadzenie zabiegu – również jest bezbolesne.

Podobnie rzecz się ma, jeśli chodzi o keratynowe przedłużanie włosów. Mimo tego, że wymaga ono pracy z wysoką temperaturą, zabieg w żaden sposób nie stwarza zagrożenia, ani tym bardziej nie powoduje bólu. Jest on wręcz uznawany za jeden z najlepszych i najtrwalszych, jeśli chodzi o szeroko rozumiane  przedłużanie włosów.

Dla kogo dedykowany jest zabieg doczepiania włosów?

Ostatnią, choć wcale nie najmniej istotną kwestią, jeśli chodzi o przedłużanie włosów jest to, dla kogo taki zabieg jest dedykowany. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo zróżnicowana. Tak naprawdę, każda z nas może wykonać taki zabieg. Rekomenduje się jego wykonanie w szczególności tym kobietom, które borykają się z problemem cienkich, bardzo łamliwych i nierzadko suchych włosów. Takie włosy mają duży problem nie tylko z porostem, ale też i z tym, aby prezentowały się one jak najbardziej estetycznie po zapuszczeniu ich do pożądanej przez nas długości. Doczepiane włosy zdecydowanie rozwiązują ten problem i pozwalają w krótkim czasie osiągnąć naprawdę zniewalające efekty.