Basen, jacuzzi, sauna – idealny urlop z całą rodziną w hotelu Zimnik

W wirze codziennych obowiązków, każdy człowiek marzy wreszcie o upragnionym odpoczynku. Przeważnie wyczekiwany urlop planujemy w okresie letnim. Jednak każdy z nas ma inną koncepcję na spędzenie czasu wolnego. Większość w tym czasie najczęściej jedzie nad nasze polskie morze, aby tam rozłożyć koc na piasku i poleniuchować, korzystając przy tym z promieni słonecznych. Niektórzy posiadając większe zaplecze gotówkowe preferują wakacje za granicą. Tylko nieliczni jadą w tym czasie w nasze piękne polskie góry.

Ludzie najczęściej zapominają jak wiele atrakcji możemy tam doświadczyć. Kto preferuje aktywny wypoczynek, a nie leżenie plackiem na plaży, bez wątpienia będzie zadowolony z urlopu spędzonego w polskich górach. Wędrówki po szlakach nie tylko pomagają zapominać o pozostawionych w domu problemach, ale też wyciszają i dotleniają. Dla tych którzy regularnie trenują, będą także bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem na spędzenie wakacji, gdyż podnoszą wytrzymałość organizmu oraz oddziałują również na poprawę kondycji. Osoby, które już niejednokrotnie wybierały góry z pewnością wybiorą je ponownie, aby powtórnie pokonać ulubione szlaki. Z chęcią też podejmą wyzwanie zdobycia nowych szczytów, ponieważ lubią adrenalinę, a ponadto kochają górski klimat i przepiękne widoki. Pragną wtedy wejść jeszcze wyżej, dzięki czemu pokonują granice swoich możliwości oraz zwiększają pewność siebie. Dla osób, które wolą spędzać czas wolny w samotności również jest to wspaniałe rozwiązanie. Mogą wtedy upatrzyć sobie mało uczęszczane przez innych turystów górskie szlaki i rozkoszować się widokami w czasie godzinnych wędrówek. Dla dużej liczby osób, wyjazd w góry jest to jednak przeważnie czas poświęcony rodzinie lub przyjaciołom.


Przed wyjazdem w góry warto rozejrzeć się za odpowiednim pensjonatem z wieloma ciekawymi rozrywkami, żeby zapewnił nam dużo interesujących atrakcji niezależnie od warunków atmosferycznych. Istotne jest, aby wybrany przez nas obiekt był położony blisko wielu interesujących szlaków turystycznych.
Bardzo ciekawym miejscem, do którego z przyjemnością powracają wczasowicze jest Hotel Zimnik. Są to tak naprawdę aż dwa obiekty położone w miejscowości Lipowa u podnóża Góry Skrzyczne, najwyższego wzniesienia Beskidów. Chcąc zaoferować swoim wczasowiczom jak najlepsze warunki i atrakcje, w sierpniu 2012 roku hotel oddał do użytku nową część z zapleczem Wellness & SPA. Odwiedzający ich turyści mogą teraz korzystać z rekreacyjnego basenu, jacuzzi, sauny suchej, łaźni parowej i wielu innych atrakcji. Dla rodzin z małymi dziećmi zagospodarowano pokoje oraz place zabaw, a starsze pociechy mogą skorzystać na przykład z boiska do siatkówki. Wszystkie te przyjemności w jednym miejscu oferuje właśnie swoim turystom hotel Szczyrk.
Konferencje Beskidy? – wiele osób szuka adekwatnego miejsca do przeprowadzenia szkoleń, a także innego typu imprez firmowych w pięknej, klimatycznej okolicy. Obiekt ten posiada właśnie wspaniałą salę konferencyjno-bankietową na 300 miejsc idealną do tego typu przedsięwzięć. Szkolenia w górach to wspaniałe rozwiązanie dla wielu firm!
Jeśli więc szukasz odpowiedniego miejsca na spędzenie wypoczynku z rodziną, czy też sali konferencyjnej na zorganizowanie konferencji lub szkolenia w górach, hotel ten jest właśnie dla Ciebie.