Zapewnij sobie stu procentowe bezpieczeństwo

Od czasu, gdy pojawiła się światowa epidemia COVID-19 to zwracamy uwagę na szereg rzeczy, na których jeszcze przed marcem nie zwracaliśmy w ogóle uwagi. Każdy chce się uchronić przed tym wirusem i chronić także innych. Im więcej przedsiębiorców prowadzących własnej punkty sprzedażowe podejdzie do problemu rozsądnie, tym szybciej będziemy mogli wrócić do normalności.

Co powinien zrobić właściciel sklepu?

Na pewno właściciel sklepu ma obecnie większą odpowiedzialność, niż przed pandemią. Musimy przede wszystkim zwrócić uwagę na limit osób, które jednocześnie mogą przebywać w sklepie. Co więcej muszą zadbać o przestrzegania noszenia maseczek oraz rękawiczek. Przy wejściu powinien znajdować się płyn do dezynfekcji. Niesamowicie ważny jest także dystans społeczny.

Wszystkie powyższe kwestie dotyczą nie tylko klientów, ale również innych osób przebywających w sklepie, jak właśnie między innymi sprzedawcy czy też personelu sprzątającego.

Bezpośrednia ochrona

Poza powyższym możemy jeszcze coś wprowadzić, co na pewno znacznie poprawi bezpieczeństwo w naszym sklepie. O czym mowa? Chodzi o osłony plexi sprzedawcy. Są to osłony specjalne, które się montuje na ladach w sklepie. Rozdzielają one klientów od sprzedawcy. Dzięki temu nie oddychają na siebie, nie kichają oraz nie maja po prostu kontaktu bezpośredniego.

Taką ochronę bezpośrednią możemy zamówić w specjalnych sklepach. Jeśli szukasz linku to polecamy skorzystać z zakupów tutaj https://www.wycinamy.to/oslony-plexi-szyby-ochronne/. Produkty naprawdę są sprawdzone i nie będziemy mieli żadnego problemu z montażem plexi. Nie będzie nam kompletnie potrzebna pomoc osoby trzeciej. Każdy z nas zrobi to samodzielnie.

Oczywiście osłonka jest wykonywana pod dany wymiar. Pamiętajmy także, że nie musimy żadnych dziur wiercić, ani też ingerować w blat czy też ladę. Jak widzimy rozwiązanie to jest świetne. Co więcej nie jest to w ogóle drogie. Około stu złotych jak najbardziej jest kwotą do zaakceptowania.